Počet položek: 0 0,00 CZK
změnit jazyk cz změnit jazyk sk

Obchodní podmínky

(stanovené v souladu s ustanovením § 588 a násl. zákona č. 40/1964 Sb. občanského zákoníku, zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele a § 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. obchodního zákoníku, všechny v platném znění) 

 

Elektronická evidence tržeb (EET)

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“.

 

Objednávka

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží kupujícímu, vzniká doručením elektronické objednávky kupujícího prodejci velkoobchod-tabacek.cz

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Objednávka je považována za závaznou 12 hodin po jejím doručení prodávajícímu. O doručení objednávky prodávajícímu budete informováni formou e-mailu, SMS zprávy nebo zavoláním na Vaše kontaktní údaje. V době od doručení objednávky kupujícího prodávajícímu do 12 (dvanácti) hodin od tohoto doručení má kupující možnost objednávku zrušit písemně na emailu: tabacekjaroslav@seznam.cz nebo telefonicky na tel: +420 723 800 587 a to bez udání důvodu.

Pokud tak učiní po této lhůtě, je kupující povinen uhradit prodávajícímu vzniklou škodu v případě, že již došlo ze strany prodávajícího k vynaložení prokazatelných nákladů v souvislosti se zajištěním zboží.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její části v případech kdy:

 • kupující zadal v objednávce neúplné údaje nebo údaje neodpovídající skutečnosti
 • změnila se výrazným způsobem cena
 • bez udání důvodu
 • objednané z boží není k dispozici

V případě, že kupující již zaplatil za objednané zboží, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo na adresu a to bezodkladně po zjištění některého z výše uvedených důvodů. Případně k vyřízení reklamace dojde při našem pravidelném rozvozu v určitých lokalitách.

 

Dodací podmínky

Dodací lhůta

V naší nabídce je mnoho zboží. Naší snahou je zajistit dodávky objednaného zboží v co nejkratším možném termínu (nebo domluveném termínu), záleží také na druhu zvolené dopravy (viz. doprava). V průběhu objednání zboží ze strany kupujícího se může stát, že požadované zboží již nebude skladem (nebo v požadovaném množství), nastane-li takový to případ budeme kupujícího kontaktovat. V případě, že není možné zajistit dodávku zboží v domluvené lhůtě, budeme po zjištění této skutečnosti kupujícího taktéž neprodleně kontaktovat a bude naší snahou se dohodnout na dalším postupu ke spokojenosti kupujícího. V případě, že kupující nepřistoupí na dohodu, má možnost bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy.

 

Doprava

Objednané zboží bude dle domluvy doručeno prostřednictvím přepravní společnosti GLS, naši vlastní přepravou nebo si jej kupující může vyzvednout osobně na sídle firmy.

Kupující má tedy možnost si vybrat způsob dorpavy objednaného zboží ze tří variant:

1) Doprava - společností GLS

Doručení přepravní společností GLS. O doručení zásilky budete kontaktování pomocí SMS společností GLS. Cena dopravy je 99 Kč bez DPH (plus 25 Kč bez DPH za dobírku). Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 Kč s DPH. Dodací lhůta přibližně 2 pracovní dny. Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je kupující povinen toto nahlásit na místě řidiči. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu informovat rovněž prodávajícího. Na pozdější reklamaci nemusí být brán ze strany přepravce zřetel. 

2) Doprava - firmou Jaroslav Tabaček

Přeprava našimi vozidly v Moravskoslezském kraji. Při použití tohoto typu dopravy se nejprve telefonicky domluvte, zda je tento typ dopravy možný. Tento typ dopravy je ZDARMA pokud se nacházíte v síti našeho pravidelného rozvozu zboží v Moravskoslezkém kraji (pro více informací nás kontaktujte).

3) Osobní odběr

Osobní odběr po dohodě na sídle firmy.

 

Platební podmínky

Kupující má možnost si vybrat způsob úhrady objednaného zboží ze dvou variant:

1) Dobírkou

Platbu dobírkou může použít pouze kupující s trvalým pobytem na území ČR a s dodací adresou na území ČR. Samotná platba proběhne při převzetí zboží od zaměstnance přepravní společnosti GLS. Celková částka se rovná ceně objednaného zboží včetně dopravy. Cena za dobírku je 25 Kč bez DPH.

2) Hotově

Platbu v hotovosti jako formu úhrady použije kupující pouze při osobním odběru zboží na sídle firmy nebo použití typu dopravy - firmou Jaroslav Tabaček (Přeprava vozidly firmy Jaroslav Tabaček v Moravskoslezském kraji. Při použití tohoto typu se nejprve telefonicky domluvte, zda je tento typ dopravy možný, viz obchodní podmínky.)

.

Reklamace

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat obsah zásilky, zda došlo i k poškození zboží v zásilce. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu, informovat jak přepravce, tak i prodávajícího. Za poškození zboží dopravou nese odpovědnost dopravce nikoliv prodávající (tato podmínka se vztahuje na dopravu zvolenou jiným přepravcem, ne na náš vlastní rozvoz).

V případě reklamace zboží, prosíme zákazníky aby ponechali obal a výplň balíku v původním stavu. Poslouží k prošetření reklamace u dopravní společnosti.

Pokud přijaté zboží vykazuje vady, musí je kupující uplatnit bez zbytečného odkladu. (zákon říká v § 599, že „kupující musí vady uplatnit bez zbytečného odkladu. Práva z odpovědnosti za vady se může kupující domáhat u soudu, jen jestliže vady vytkl nejpozději do šesti měsíců po převzetí věci.“)

Záruční doba na poskytované zboží (pokud není výslovně uvedeno jinak) je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

Reklamaci může kupující uplatnit na e-mailu: tabacekjaroslav@seznam.cz  nebo telefonním čísle +420 723 800 587.

Popis reklamace musí obsahovat:

 • označení reklamovaného zboží
 • přesný popis závady
 • datum nákupu zboží
 • Vaše kontaktní údaje

Záruka se nevztahuje na zboží, které:

 • nemá kompletní původní dokumentaci (faktura, doklad o zaplacení, dodací list, záruční list)
 • bylo poškozené při přepravě (nutno řešit s přepravcem)
 • bylo mechanicky poškozené (roztržené, prořezané, propálené)
 • bylo poškozené přírodními vlivy (voda, oheň, blesk nebo jiný elektrický výboj)
 • zboží je doručeno k reklamaci po uplynutí záruční doby
 • bylo poškozené nesprávným použitím v rozporu s návodem k použití nebo běžnými zásadami používání daného zboží

Reklamované zboží kupující dopraví na místo uplatnění reklamace na vlastní náklady. V případě oprávněné reklamace dopraví prodávající opravené nebo nové zboží zákazníkovi zpět na své vlastní náklady. 

 

Ochrana osobních dat

Naše firma respektuje Vaše soukromí. Abychom mohli objednávky řádně zpracovat a doručit, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tyto údaje používáme výhradně k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, k vyhotovení daňového dokladu (faktury), za účelem správné dodávky zboží, ke komunikaci s Vámi. Zavazujeme se, že údaje Vámi zaslané nebudeme jakkoliv poskytovat třetí osobě a použijeme je pouze v rozsahu nezbytném k řádnému zajištění Vaší objednávky.

 

 

Kde nás najdete
adresa
 • Cihelní 459
 • 739 32 Řepiště
 • Otevírací doba:
 • Po-Pá 7:00 - 15:00 hod
Rychlý kontakt
telefon
 • Kontakt sklad:
 • Dotazy na zboží, dostupnost.
 • Telefon: +420 725781191
 • Kontakt majitele:
 • Jaroslav Tabaček
 • Telefon: +420 723800587
Přejete si odebírat novinky?
Copyright © www.velkoobchod-tabacek.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.velkoobchod-tabacek.cz

Při poskytování služeb nám pomáhaji soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim použiváním souboru cookie.   Další informace