Počet položek: 0 0,00 Kč
změnit jazyk cz změnit jazyk sk

Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží bude dle domluvy doručeno prostřednictvím přepravní společnosti GLS, DPD, naši vlastní přepravou nebo si jej kupující může vyzvednout osobně na sídle firmy.

Kupující má možnost si vybrat následující způsoby dopravy:

1) Společnost GLS

Doručení přepravní společností GLS. O doručení zásilky budete kontaktování pomocí SMS společností GLS. 

  • Cena dopravy v rámci České republiky je 119 Kč s DPH + 30 Kč s DPH za dobírku. Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 Kč s DPH.
  • Cena dopravy v rámci Slovenské republiky je 250 Kč s DPH + 50 Kč s DPH za dobírku. Doprava ZDARMA při nákupu nad 4000 Kč s DPH.

Dodací lhůta přibližně 2 pracovní dny. Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je kupující povinen toto nahlásit na místě řidiči. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu informovat rovněž prodávajícího. Na pozdější reklamaci nemusí být brán ze strany přepravce zřetel. 

2) Společnost DPD

Doručení přepravní společností DPD. O doručení zásilky budete kontaktování pomocí SMS společností DPD. 

Cena dopravy v rámci České republiky je 100 Kč s DPH + 30 Kč s DPH za dobírku. Doprava ZDARMA při nákupu nad 3000 Kč s DPH.

Dodací lhůta je přibližně 1 pracovní den. Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je kupující povinen toto nahlásit na místě řidiči. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu informovat rovněž prodávajícího. Na pozdější reklamaci nemusí být brán ze strany přepravce zřetel. 

3) Vlastní rozvoz - Jaroslav Tabaček

Přeprava našimi vozidly v Moravskoslezském kraji. Při použití tohoto typu dopravy se nejprve telefonicky domluvte, zda je tento typ dopravy možný. Tento typ dopravy je ZDARMA pokud se nacházíte v síti našeho pravidelného rozvozu zboží v Moravskoslezkém kraji (pro více informací nás kontaktujte).

4) Osobní odběr

Osobní odběr po dohodě na sídle firmy - Cihelní 459, 739 31 Řepiště.

Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 15:00 hod.

 

Platební podmínky

Kupující má možnost si vybrat způsob úhrady objednaného zboží z několika variant:

1) Dobírka

Platbu dobírkou může použít pouze kupující s trvalým pobytem na území ČR, SK a s dodací adresou na území ČR nebo SK.. Samotná platba proběhne při převzetí zboží od zaměstnance přepravní společnosti GLS nebo DPD. Celková částka se rovná ceně objednaného zboží včetně dopravy. Cena za dobírku je 30 Kč s DPH.

2) Hotovost

Platbu v hotovosti jako formu úhrady použije kupující pouze při osobním odběru zboží na sídle firmy nebo použití typu dopravy - firmou Jaroslav Tabaček (Přeprava vozidly firmy Jaroslav Tabaček v Moravskoslezském kraji. Při použití tohoto typu se nejprve telefonicky domluvte, zda je tento typ dopravy možný, viz obchodní podmínky.)

3) Platba kartou (při vyzvednutí)

Platbu kartou při vyzvednutí zboží použije kupující pouze při osobním odběru zboží na sídle firmy prostřednictvím platebního terminálu. 

4) Kartou online

Platbu kartou online přes platební bránu GP webpay lze využít pro všechny typy dopravy.

 

Elektronická evidence tržeb (EET)

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“.

Při poskytování služeb nám pomáhaji soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim použiváním souboru cookie.   Další informace